• Özel Akademi Hastanesi olarak 2002 yılında kurulmuş olup 15 yıldır sağlık hizmeti sunmaktayız. Bu süre zarfında yaklaşık olarak 1 500 000 muayene, 75 000 adet de ameliyat gerçekleştirdik. Bu hizmeti 4000 m2 kapalı alan içerisinde, 4 ameliyathane, 60 yatak, 17 farklı branştan 25 hekim kadrosu ile verdik. Bu noktaya hastanenin fiziksel kapasitesini ve personel kapasitemizi maksimum verimle kullanarak geldik. 

   

  Yıllar geçtikçe hizmet talebi artmaya başladı ve biz bu talebe kalitemizi düşürmeden cevap vermek istedik. Gelen hizmet talebini karşılamak, vermekte olduğumuz hizmet kalitesini artırmak, sağlık hizmet sunumunu devam ettirebilmek için de büyüme zarureti hissettik. Bu amaçla Ağustos 2016 da Özel Medline Konya Hastanesini kendi bünyemize dahil ettik. 

   

  Medline Konya Hastanesi de 2009 yılından beri hizmet veren, bugüne kadar sunduğu sağlık hizmetiyle, Konya’da belli bir saygınlığa ulaşmış bir kurum. 10 500 m2 kapalı alana, 5 adet ameliyathaneye, toplam 26 yataklı 4 yoğun bakım ünitesine sahip bir hastane. 91 hasta yatağı, 22 farklı branşta 41 hekim kadrosu ile hizmet vermekte. Fiziki alt yapı ve tıbbi donanım olarak da tüm ihtiyaçlarımızı karşılayacak kapasitede. İki hastanemiz arasında sinerji oluşturacak alt yapı birlikteliğini de tamamlamış olarak, hastane ismimizi de değiştirdik. Özel Medline Konya Hastanesi, Özel Akademi Meram Hastanesi olarak; Özel Akademi Hastanesi de Özel Akademi Konya Hastanesi olarak faaliyetine devam etmektedir. Şu anda iki hastanemizde 66’sı doktor olmak üzere 560 kişi ile hizmet vermekteyiz. 

   

  Her iki hastanemiz tecrübesini, alt yapısını, personelini bir birleriyle paylaşarak, birbirini tamamlamaktadır. Hastalarımız her iki hastaneden ortak hizmet alabilmekte, bunun avantajlarından yararlanmaktadır. 

   

  Sağlıkla Kalmanız Dileğiyle.

   


  Genel Müdür
  Op. Dr. Esat Mehmet Arslan